Novavital e-parduotuvė - Sąlygos

Sveiki atvykę į Novavital e-parduotuvę. Prieš naudodamiesi mūsų internetiniu puslapiu, atidžiai perskaitykite šias Sąlygas ir sąlygas ("Sąlygos"). Pasiekę ar naudodamiesi mūsų e-parduotuve, Jūs patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate būti laikomais šių Sąlygų ir sąlygų sąlygomis. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome susilaikyti nuo mūsų e-parduotuvės naudojimo.

1. Bendros sąlygos

1.1. Internetinio puslapio naudojimas: Novavital e-parduotuvė ("e-parduotuvė") priklauso ir yra valdoma Novavital. E-parduotuvė skirta tik asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Norint naudotis e-parduotuve, Jums turi būti bent 18 metų arba teisė amžius Jūsų šalyje.

1.2. Paskyros kūrimas: Tam, kad galėtumėte pasiekti tam tikras e-parduotuvės funkcijas, gali prireikti sukurti paskyrą. Kuriant paskyrą, Jūs sutinkate pateikti tikslią ir atnaujintą informaciją. Jūs atsakote už savo paskyros prisijungimo duomenų konfidencialumą ir esate atsakingi už visus veiksmus, atliktus per Jūsų paskyrą.

1.3. Produkto informacija: Mes stengiamės teikti tikslią ir išsamią informaciją apie produktus mūsų e-parduotuvėje. Tačiau mes negarantuojame produkto aprašymų, vaizdų ar specifikacijų tikslumo, išsamumo ar patikimumo.

2. Produkto pirkimas

2.1. Užsakymo priėmimas: Jūsų užsakymas yra pasiūlymas įsigyti mūsų produktus. Visi užsakymai priklauso Novavital patvirtinimui. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atmesti ar atšaukti užsakymą dėl bet kokios priežasties, įskaitant, bet neapsiribojant, turimo prekių kiekio trūkumo, produkto informacijos netikslumo arba įtarimų dėl sukčiavimo veiklos.

2.2. Kainodara ir mokėjimai: Visos e-parduotuvėje rodomos kainos yra vietinėje valiutoje ir neįtraukia mokesčių ar pristatymo mokesčių, nebent kitaip nurodyta. Mokėjimas užsakymui turi būti atliktas pilnai užsakymo pateikimo metu, o mes priimame mokėjimus, nurodytus e-parduotuvėje. Kainos ir prekių pasiekiamumas gali keistis be išankstinio pranešimo.

2.3. Pristatymas: Mes siekiame pristatyti produktus laikantis e-parduotuvėje nurodyto laiko. Tačiau pristatymo laikai gali kisti dėl nepriklausomų aplinkybių. Novavital nėra atsakingas už vėlavimus, kuriuos sukelia trečiųjų šalių pristatymo paslaugos.

2.4. Gražinimai ir grąžinimas: Išsamią informaciją apie produktų grąžinimo procesą ir grąžinimo prašymus rasite mūsų atskiroje Gražinimo ir grąžinimo politikoje.

3. Intelektinė nuosavybė

3.1. Nuosavybė: Visas turinys, esantis Novavital e-parduotuvėje, įskaitant, bet neapsiribojant, tekstą, grafinę informaciją, logotipus, vaizdus ir programinę įrangą, yra Novavital arba jos licencijos teisės intelektinė nuosavybė ir apsaugoti autorių teisėmis, prekės ženklu ir kitomis intelektinės nuosavybės teisėmis.

3.2. Riba. Jums suteikiama ribota, nekomercinė ir neperleidžiama teisė naudotis e-parduotuve tik asmeniniams tikslams. Be išankstinio Novavital raštiško sutikimo, Jūs negalite kopijuoti, keisti, platinti ar rodyti e-parduotuvės jokios dalies.

4. Privatumo politika

4.1. Duomenų rinkimas: Mes vertiname Jūsų privatumą ir tvarkome Jūsų asmeninę informaciją pagal mūsų Privatumo politiką. Naudodamiesi e-parduotuve Jūs sutinkate su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kaip aprašyta mūsų Privatumo politikoje.