Apie mus

Avel – tai sparčiai populiarėjantis lietuviškas premium maisto papildų prekės ženklas, įkūnijantis aukščiausią kokybę ir grynumą, skirtas sąmoningai besirūpinantiems savo sveikata.

Avel gimė iš nusivylimo, kad rinkoje trūksta aukščiausios kokybės maisto papildų, naudojančių aukštos kokybės sudedamąsias dalis, bet be nereikalingų priedų. Supratę, kad daugumoje maisto papildų yra gausybė užpildų, dirbtinių dažiklių ir sintetinių ingredientų, užsibrėžėme misiją sukurti prekinį ženklą, kuris pirmenybę teikia grynumui ir skaidrumui. Tvirtai pasiryžę teikti švarius ir veiksmingus maisto papildus, nenuilstamai tyrinėjame ir renkame geriausius natūralius ingredientus, kad sukurtume produktus, kurie duoda tikrus rezultatus. Avel varomoji jėga yra įsitikinimas, kad kiekvienas nusipelno gauti aukščiausios kokybės maisto papildus kurie pagerina jų savijautą.

Vadovaujamės paprasta filosofija: viskas, ką gaminame, atitinka aukščiausius natūralumo, grynumo ir kokybės standartus. Šio idealo siekiame visais lygiais, su kruopščia meile iki smulkmenų.