maisto papildai

Avel filosofija

Mes esame pasiryžę tiekti maisto papildus, kuriais galite pasitikėti. Štai kodėl mūsų produktai yra sukurti naudojant aukštos kokybės, grynas sudedamąsias dalis, BE nereikalingų priedų, daugelio įprastų alergenų ir yra paremti naujausiais tyrimais ir mokslu. Tuo pačiu, savo produktams naudojame tvarias pakuotes. 

Viskas, ko Jums reikia, ir nieko, ko Jums nereikia, tai yra Avel.

Skysti maisto papildai

EKSPERTŲ SUKURTOS, MOKSLU PAGRĮSTOS FORMULĖS

Mes tikime, kad tinkama maisto papildo formulė yra esminis dalykas kuris gali skirti veiksmingą produktą nuo neveiksmingo ir beverčio. Dėl to mes bendradarbiaujame su ekspertų komanda, įskaitant mitybos specialistus, gydytojus, mokslininkus, kad sukurtume pažangias ir veiksmingas formules. 

Mūsų formulės sukurtos su giliu supratimu apie optimalią mitybą. Mes kruopščiai atrenkame aukščiausios kokybės, biologiškai aktyvias sudedamąsias dalis, kurios veikia sinergiškai, kad maksimaliai padidintų efektyvumą. Formulės išsiskiria dėmesiu detalėms ir atsidavimu naujovėms. 

Mūsų komanda išlieka mokslo pažangos priešakyje, nuolat tyrinėdama naujausius tyrimus, siekdama įtraukti efektyviausias sudedamąsias dalis ir dozes į mūsų formules. Siekiame viršyti pramonės standartus, peržengdami ribas, kad galėtume pasiekti neprilygstamų rezultatų.

Patentuoti ingredientai

PATENTUOTOS SUDEDAMOSIOS DALYS FORMULĖSE

Siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės maisto papildus, savo formulėse naudojame patentuotas sudedamąsias dalis. Patentuoti ingredientai yra paremti išsamiais tyrimais ir kokybės kontrolės priemonėmis. Jie yra kruopščiai tikrinami, siekiant užtikrinti grynumą, veiksmingumą ir saugumą. Tai suteikia pasitikėjimo ingrediento veiksmingumu ir sumažina užteršimo ar klastojimo riziką. 

Patentuoti ingredientai turi standartizuotą sudėtį, užtikrinančią vienodą skirtingų partijų stiprumą. Tai padeda išlaikyti norimą papildo veiksmingumą ir suteikti nuspėjamų rezultatų. 

Gerą reputaciją turintys sudedamųjų dalių gamintojai investuoja į tyrimus, kokybės kontrolę ir vartotojų pasitenkinimą. Tai kuria vartotojų pasitikėjimą, žinant, kad jie perka produktus iš gerbiamų įmonių. Patentuoti ingredientai gali būti brangesni, palyginti su daugelio maisto papildų naudojamomis generinėmis alternatyvomis. Tačiau didesnė kaina atspindi investicijas į mokslinius tyrimus, kokybės kontrolę ir klinikinius tyrimus. 

Mūsų naudojamos sudedamosios dalys yra mūsų įsipareigojimas klientams, ir mes didžiuojamės teikdami jiems geriausius produktus, kuriuos galima gauti rinkoje.

PRINCIPINIS NEREIKALINGŲ PRIEDŲ VENGIMAS

Didelė dalis maisto produktų, maisto papildų ir vaistų šiandien turi priedų. Dauguma priedų neprisideda prie produkto veiksmingumo, efektyvumo ar maistinės vertės, o naudojami siekiant padidinti gamybą arba tarnauti estetiniams tikslams.

Vienas iš svarbiausių mūsų įmonės filosofijos aspektų yra priedų vengimas, kur tik įmanoma. Šis pažadas apima ne tik žaliavas, bet ir sudedamąsias dalis, esančias mūsų kapsulių apvalkaluose.

Geriausiu atveju šie priedai yra tiesiog nereikalingi, tačiau pagal kitus scenarijus jie iš tikrųjų gali būti medžiagos, keliančios pavojų sveikatai, kuris dar nėra visiškai suprantamas. Papildomas šios problemos komponentas yra nanodalelių buvimas, kurių tam tikrais kiekiais nereikia deklaruoti, nors yra tikimybė, kad jos kelia pavojų organizmui.

Užuot kėlę povojų savo klientų sveikatai, iš principo vengiame visų prieštaringų ir nereikalingų priedų, tokių kaip pagalbinės medžiagos, spaudimo ir rišamosios medžiagos, konservantai, dirbtiniai dažikliai, kvapiosios medžiagos ir emulsikliai. Be to, šias medžiagas, jei priedai yra būtini gamybai, pakeičiame natūraliomis alternatyvomis. Mes su malonumu priimame visus iššūkius, kylančius taikant šią filosofiją, siekiant užtikrinti geresnį ir švaresnį produktą.

Gintaro spalvos stiklinis buteliukas

TVARIOS PAKUOTĖS

Savo pakuotėms naudojame gintaro spalvos stiklinę tarą arba popierinius maišelius. 

Sąmoningai pasirinkome stiklinę tarą maisto papildų pakavimui nes mes tikime, kad stiklas yra geriau nei plastikas dėl kelių svarbių priežasčių. Pasirinkdami tamsios spalvos stiklą, užtikriname, kad mūsų papildai būtų apsaugoti nuo išorės veiksnių, kurie galėtų pakenkti jų šviežumui ir veiksmingumui. Stiklinė tara padeda apsaugoti produktą nuo išorinių veiksnių, galinčių paspartinti veikliųjų medžiagų degradavimą, užtikrinant, kad maisto papildai ilgiau išlaikytų savo veiksmingumą ir šviežumą. Stiklas suteikia nepralaidų barjerą drėgmei, deguoniui ir šviesai, išlaikydamas mūsų ingredientų savybes. Tai suteikti ramybę tiems, kurie nerimauja dėl galimo cheminio užterštumo savo maisto produktuose. Be to, pasirinkimas naudoti stiklą atitinka mūsų įsipareigojimą aplinkos tvarumui. Stiklas yra visiškai perdirbamas ir mažina plastiko atliekų kaupimąsi sąvartynuose ir vandenynuose. Pasirinkdami stiklą, parodome savo atsidavimą mažinti ekologinį pėdsaką ir saugoti mūsų planetą. 

Su tvariu pakavimu siekiame nustatyti naują pramonės standartą, siūlydami produktus, kuriais mūsų klientai gali pasitikėti ir džiaugtis. Mes tikime aukščiausios kokybės papildais, tuo pačiu teikdami pirmenybę mūsų klientų ir planetos sveikatai.

Naturalus ingredientai

MAISTO PAPILDAI BE GMO

Vengdami GMO papilduose, pirmenybę teikiame savo klientų saugai ir gerovei. Mes tiekiame produktus, kurie būtų kuo artimesni jų natūraliai būklei, išnaudodami gamtos galią be genetiškai modifikuotų organizmų įsikišimo. 

Šis įsipareigojimas naudoti ne GMO ingredientus užtikrina, kad mūsų papildai atitiktų Jūsų norą gauti švarius, grynus ir natūralius produktus. Be to, daugelis žmonių nusprendžia vengti GMO dėl aplinkosaugos ir etikos sumetimų. GMO pasėliams dažnai reikia intensyviai naudoti pesticidus, kurie prisideda prie ekosistemų taršos ir kenkia naudingiems vabzdžiams, paukščiams ir kitai laukinei gamtai. Atsisakydami GMO, remiame tvarią ūkininkavimo praktiką, kuri teikia pirmenybę biologinės įvairovės apsaugai ir mūsų planetos sveikatai. 

Įsipareigojame tiekti jums maisto papildus, kuriuose nėra GMO. Kruopščiai renkames savo sudedamąsias dalis iš patikimų tiekėjų, kurie dalijasi mūsų kokybės, tvarumo ir skaidrumo vertybėmis. Kai pasirenkate mūsų gaminius, galite būti ramūs, žinodami, kad jie sukurti itin kruopščiai, teikiant pirmenybę jūsų sveikatai, aplinkai ir mūsų planetos ateičiai.

Nepriklausomi

NEPRIKLAUSOMYBĖS GALIA

Kaip įmonė, mes labai didžiuojamės savo savarankiškumu ir laisve, kuri mums suteikia galimybę klientų poreikius laikyti aukščiau visko. 

Būti nepriklausomiems reiškia, kad nesame priklausomi nuo išorinių akcininkų ar įmonių investuotojų interesų, todėl galime priimti sprendimus tik pagal tai, kas geriausia mūsų klientams. Šis nepriklausomumas suteikia mums lankstumo įsigyti aukščiausios kokybės sudedamąsias dalis, bendradarbiauti su patikimais gamintojais ir išlaikyti visišką formulių kūrimo ir gamybos procesų kontrolę. 

Turime laisvę kruopščiai atrinkti ingredientus, kurie atitinka mūsų griežtus grynumo, stiprumo ir tvarumo standartus. 

Vienas iš pagrindinių mūsų nepriklausomybės privalumų yra galimybė išlaikyti skaidrumą ir vientisumą visame ką mes darome. Be išorinio spaudimo galime teikti pirmenybę atviram bendravimui su klientais, pasitikėjimo kūrimui ir ilgalaikių santykių puoselėjimui. Be to, mūsų nepriklausomumas leidžia mums būti lankstiems ir reaguoti į klientų atsiliepimus bei besivystančius mokslinius tyrimus. Galime greitai pritaikyti savo formules, pristatyti naujus produktus ir įgyvendinti patobulinimus, pagrįstus naujausiais mokslo pasiekimais ir atradimais. Tai leidžia mūsų klientams turėti prieigą prie pažangiausių sprendimų, kurie atitinka jų kintančius poreikius ir užtikrina optimalius rezultatus. 

Rinktis nepriklausomą maisto papildų kompaniją, reiškia pasirinkti prekės ženklą, kuriam svarbiausias yra klientas. Esame įsipareigoję teikti išskirtinius produktus ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą, paremtą laisve veikti Jūsų labui. Prisijunkite prie mūsų šioje kelionėje link geresnės sveikatos, žinodami, kad Jūsų gerovė yra mūsų prioritetas. Patirkite nepriklausomos įmonės skirtumą, skirtą suteikti Jums galių jūsų kelyje į sveikatą!